Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 3:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 4:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 05, 2011 4:21 pm
Postów: 70
TeSa
Ja po stosowaniu wody dostałam takiego kopa energetycznego , jakaś taka lekka się zrobiłam , coś jakby mi ubyło parę ładnych lat z początku miałam różne dolegliwości ale to wszystko sie unormowało nawet moje serce nie kołacze, tarczyca się uspokoiła ale ja piję tylko po 10 kropli 2 x dziennie po schodach lekko chodzę same zyski

Nie przestrzegam tak bardzo pokarmów z swojej grupy ale dużo wyrzuciłam tego co nie dla mnie i teraz te rzeczy mi nie smakują, tylko nie podoba mi się ze nie powinnam jeść pomidorów które lubię i to jest smutne


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 5:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Frania, czy Ty jesteś Danke z naszego wątku UT?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 5:57 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam :)

Pomidory, frania :) możesz jeść dopóki nie odezwą Ci się stawy... zresztą w/g DIETY GENOTYPOWEJ przy tej samej grupie krwi można mieć inny GenoTyp... któremu pomidorki służą. Ja jestem na pograniczu Łowcy i Badacza... no i z praktyki już wiem (pisałam o tym wcześniej), że z ilością pomidorków, które zresztą bardzo lubię... muszę uważać. To co napisałaś o swoich odczuciach po zażywaniu wody utlenionej czytałam już w książce Nieumywakina... wiele osób to zauważa. Ja z mamą jestem w tej chwili na 5 kroplach... ale napiszę o tym na swoim wątku, aby tego rycynowego nie zaśmiecać.

Henryku :) pozytywne działanie tej "odrobinki" oleju rycynowego, którą doradziłeś... ogólnie też zauważyłam... ale to "coś w kąciku oka"... co myślę, że jest takim "zatrzymanym w rozwoju jęczmieniem"... jeszcze mi się nie "rozeszło"... choć jakby zmalało... Myślę tak, bo było to wyraźne zgrubienie, biała kropka i łuszczyło się... wcześniej było czerwonawe i zaczęło się dawno... pośrodku powieki... od zatarcia oka jakimś tuszem... pisałam o tym... więc może coś tam jednak tkwi... ale na razie jeszcze czekam... bo jestem cierpliwa)

O stwardnieniu rozsianym na pewno warto założyć wątek... może też komuś coś te treści pomogą :)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Ostatnio edytowany przez TeSa, Czw Lut 24, 2011 6:08 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 6:05 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Ludzie unikajcie pomidorow,a szczegolnie zima,Cayce twierdzil,ze w niektorych przypadkach moga byc nawet bardzo szkodliwe.
Za,to w sezonie i z wlasnego ogrodka kazda ilosc... zawieraja najwiecej witamin ze wszystkich warzyw.

TeSa,dziekuje za wsparcie,moze jeszcze troche pozniej temat RAK.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 6:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Ja stosuję olejek na brzegi powiek, a właściwie tylko na dolną. Pomaga na krostki.

Ja też stosuję wodę utlenioną.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 6:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
No to mamy łącznie bardzo dużo... i na dodatek coraz więcej doświadczeń :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 8:10 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 05, 2011 4:21 pm
Postów: 70
Henry moje pomidorki to z mojego ogródka i to latem,zimą nie kupuje , kiedyś moja pani w sklepie dała mi pomidora, wylądowałam na pogotowiu byłam cała w bąblach czerwonych



Mumino a czy Ty przypadkiem nie jesteś naszą dobrą znajomą z innego wątku ?????????? mam tu jeszcze jedną co sie ukrywa pod Meery


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 5:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Frania, ja tu za bardzo nie mogę się rozpisywać i fantazjować, hihi, bo nie chcę zaśmiecać fajnego wątku. A lubię pogadać, eh.

Zawsze miałam wysokie tętno , no i ciśnienie też w górnych granicach...A przed chwilą..122/74, puls 73 ! I bez tabletek, które wyrzuciłam. Nie stosuje specjalnej diety, chyba bardziej z lenistwa. Te wyniki są efektem i praktyk wg Cayce*go, a przede wszystkim czystemu jelitu, wątrobie, ut, w/ut.

Dzisiaj zrobię okładzik rycynowy na podbrzusze, jelito i troszkę na pierś, bo czegoś ćmi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 6:04 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
mumina
Ja w sumie także nie stosuję tak ściśle do zaleceń Edgara. Głównie unikam smażonego, rano koniecznie owoce cytrusowe. Czasami rybka, warzywa. Tylko ciemne pieczywo. No masa zup - bom zupiarz.

Ale już widzę różnice. W sumie większość zaleceń na tych rzeczach się opiera.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 7:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 05, 2011 4:21 pm
Postów: 70
Mumino a co sądzisz o okładach rycynowych na torbiele w nerkach ? Nie mogę się pozbyć nadciśnienia jedno i drugie mam wysokie i widzę po workach pod oczami że to sprawa nerek. Co do diety to raczej stosuję bezsolną i dużo warzyw
Robię okłady z olejku na pierś i widzę że dobrze mi to robi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 8:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Oj, Frania, a mi skąd to wiedzieć...ale, jeśli znikają torbiele jajników, to pewnie i te...metodą dedukcji, hihi. Niejaka finka zalecała na torbiele na jajniki stosowanie okładów rycynowych przez dwa miesiące. A Cayce coś pisał, aby robić tak, że 3-4 dni w tygodniu okłady, potem parę dni przerwy, i tak powtarzać...(na babskie rejony).Pozdrawiam Cię serdecznie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 8:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Frania, a ile razy czyściłaś wątrobę, bo jakoś nie pamiętam. Tak zastanawiam się nad wysokim ciśnieniem...i opuchlizną pod oczami...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 9:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Lut 05, 2011 4:21 pm
Postów: 70
mumina trzy razy zaliczyłam a teraz planuję czwarty chociaż myślę jeszcze ze dwa razy bo pierwszy był marny słabo się przyłożyłam ale ostatnio mialam nie zły wysyp i jeszcze jedno jestem bardziej pozytywnie zakręcona do świata i ludzi,pewnie faktycznie przez chorą wątrobę jesteśmy zgorzkniali


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 9:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 19, 2011 4:57 pm
Postów: 8
Witam serdecznie. Coś boli mnie brzuch ,czy okłady z olejku rycynowego może pomóc? i ile dni stosować? Na wątku
" Edgara Cayce-zdrowie"-- mumino pisałaś ,że kupiłaś olej araganowy.Interesuje mnie jego moc i czy ci pomaga?czy coś pozytywnego zauważyłaś.Mam blizny na brzuchu i czy on by mi je spłycił? Co może też pomóc na rozstępy, czy jakiś olejek ?Pozdrawiam. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 8:15 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Kupiłam arganowy do stosowania na twarz, ale jakiś większych rewelacji nie widzę, a jest drogi, że hej. Natomiast Cayce na blizny zewnętrzne(a są i wew.), polecał wmasowywanie w tkankę bliznowatą przynajmniej dwa razy dziennie, jakiś środek. Najczęściej był to czysty olejek kamforowy, lub w połączeniu z innymi olejkami. Najczęściej polecał oliwę nicejską(roślinną), lub mieszankę olejku arachidowego i lanoliny. Czasami zaś podgrzaną oliwę z oliwek i mirrę, albo oliwę z oliwek i masło kakaowe. Ale niezmiennie powtarzał, że najlepszy jest olejek kamforowy. Ktoś podaje,że blizny po oparzeniach znikły po masowaniu mieszanką olejku kamforowego, oleju z orzechów ziemnych i lanoliny, (ew. samym olejkiem kamforowym). Tyle wiem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 142 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności