Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 10:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 4:24 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam :)

Henryk na pewno na forum wchodzi... i czyta... i obserwuje co się tu dzieje... w końcu przecież pisze tu od paru lat. Na pewno któregoś dnia jak ktoś o coś ważnego go zapyta... odezwie się... tak jak ostatnio Krystyna P.
Ja nieraz zwracałam uwagę adminowi na spam i reklamy... bo chociaż jestem niespotykanie spokojnym i tolerancyjnym przypadkiem... rzeczywiście bywają i dla mnie denerwujące. Reklamy powinny rzetelnie informować... ponoć nawet są jakieś przepisy to regulujące... ciekawe kto sprawdza tę zgodność... a może to kolejna obietnica...

Dziś rano na tvn24 pewna zaproszona na chwilkę do skomentowania diet "specjalistka" wymieniła kilka diet, które nic nie dają... a wręcz szkodzą... jako "najmniej szkodliwą"... wymieniła dietę zgodną z grupą krwi motywując to faktem braku badań potwierdzających jej skuteczność... po prostu mnie rozśmieszyła... zwłaszcza, że pozostałe wymienione wcześniej sposoby odżywiania po przepuszczeniu przez filtr grupy krwi lub wskazówki D'Adamo dla GenoTypu bardzo poprawiłyby ich jakość. Wiem, że to stacja mało obiektywna... ale tam zaglądam... uważam, że lepiej monitorować jej szum (bo czasem wpadnie do ucha coś ciekawego)... niż bojkotować.

Henryku :)

Jeśli jeśli tu zaglądasz... Pozdrawiam w Nowym Roku :)
Kiedyś pytałam Ciebie o sposób na haluksy... pamiętam, że pisałeś, że komuś próbowałeś je zmniejszyć swoimi sposobami... ciekawa jestem jak to się skończyło... ja osiągnęłam jedynie to, że mi się nie pogłębiają. W czwartek rozmawiałam na ten temat z człowiekiem prowadzącym od lat ćwiczenia tai chi powiedział, że zna dwa przypadki sporego cofnięcia się haluksów (na przestrzeni dwu lat) od samych masaży. Wykład miał bardzo ciekawy (o sposobach zapobiegania zwyrodnieniom stawów)... Moim zdaniem jednak bardzo brakowało w nim większego akcentu dotyczącego właśnie diety... bo na potrzeby regeneracji organizm musi mieć "dobre paliwo"... powiedziałam mu to... przyznał rację... że warto byłoby uzupełnić... Widzę, że każdy jednak woli się nie wychylać i czeka...

Pozdrawiam Z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 10:56 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 05, 2012 12:59 am
Postów: 21
Jaroslaw, nie wiem co miales na mysli z tym usuwaniem .Osobiscie nacisnelam kiedys ten wykrzyknik ale nie wiedzialam do czego sluzy , serio.Jesli cos zmascilam to przepraszam.
A co do powrotu Was na to forum to nie macie powodu by w to watpic,nie wiem dlaczego zniknela tez Krystyna. Macie naprawde kacik bez reklam ?
I tak bede czekac.
Pozdrawiam wszystkich

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 6:10 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
senna

Ten wykrzyknik jest po to by zgłaszać do admina żeby usunął ten post. To coś takiego jak na forum Kafeterii "zgłoś do usunięcia". Jak pisałem wcześniej nie wiedziałem o tym, bo gdybym wcześniej wiedział używałbym go by zwrócić uwagę admina na posty z reklamami. Moja wina że się wcześniej nie zainteresowałem tym tematem. Podejżewam że nic nie nabroiłaś, a admin Twoje zgłoszenia potraktował jako pomyłkę :)

Swoją drogą na Kafeterii reakcja usuniecia posta jest bardzo szybka ( przynajmniej na moje zgłoszenia). Może dlatego się zniesmaczyłem tutaj :oops:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 1:35 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 05, 2012 12:59 am
Postów: 21
Witam
Uff... Jaroslaw, uglaskales moje obawy.Dzieki :) Ja czytam jeszcze tutaj, musze dojsc do konca, potem bede atakowac pytaniami, bo napewno sie nasuna.
Pomyslalam, odnosnie ridingow ,czy nie byloby lepiej , umiescic je w osobnym temacie bez komentarzy, zeby ich nie zasmiecac (bylyby tylko do przeczytania-takie recepty np.), a komentowac je i dyskutowac na ich temat moznaby tutaj.Co myslisz o tym?, daloby sie zrobic tak, zeby tylko prowadzacy mogl dodawac posty z ridingami ?
...uczac sie nadal pozdrawiam :)

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 8:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 05, 2012 12:59 am
Postów: 21
Witam
Zaczynam pytac:Przy rabaniu drzewa gosc dostal odlamkiem drzazgi w luk brwiowy, ranka malenka ale widac , ze jest ropna, cala polowka glowy spuchnieta az oka nie otwiera, mowi cze czuje ciasno az w mozgu. Pytam czy mozna mu polecic oklad z rycynki ?
Widze to tak, flanelka zlozona we czworo umoczona w cieplym olejku i na brew,ceratka i na to jakas opaska i niech lezy zeby mozna zakryc jeszcze recznikiem albo kocykiem.
A moze na takie rany nie wolno stosowac okladu ?. Na bank wiem , ze wizyta u doktora odpada.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz fachowcow.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 2:47 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 07, 2011 4:20 pm
Postów: 55
Ale moim zdaniem dużym błędem byłoby nie pójść do lekarza,czemu taka wizyta odpada? Przecież rana jest ropna,a więc nie ryzykowałbym okładu na własną rękę.

_________________
www.grzybowysklep.pl - grzyby lecznicze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 3:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 05, 2012 12:59 am
Postów: 21
Witam
Dziekuje, ze sie zainteresowales.Tamten temat to moj niewypal,mam nadzieje , ze kiedys admin go usunie bo zglosilam pomylke.
Co do owej rany to spiesze powiedziec , ze juz jest lepiej,opuchlizna zelzala,gosc czuje wyrazna ulge.Zalecilam od siebie powtorzenia okladu i nie zapomnialam poinformowac o koniecznosci zmywania sodowym roztworem, sama mu dostarczylam olejek i sode,inaczej spelzloby na obiecankach.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 10:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 05, 2012 12:59 am
Postów: 21
Witam
Ponownie jestem i donosze , ze 5 min.temu podobnie jak Henryk-chlipnelam olejku z gwinta, a co mi tam.Smaku to on raczej nie ma, ale tlustosc czuje sie dopuki go slina nie rozrzedzi,(trzymalam go na podniebieniu).Dodatkowo nasmarowalam w nozdrzach(wysychaja mi sluzowki),jutro zatkam nos wacikami bo rozrzedzony mi ucieka z nosa.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 11:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 05, 2012 12:59 am
Postów: 21
Zapomnialam dodac, ze przyjelam olejek doustnie pod katem oczu.Nie dosc,ze mam worki od nerek pod oczami(chyba 10 lat),to czesto mi puchna i czasem ropieja.Nie wiem tylko jak czesto go przyjmowac, mysle ze raz na tydzien nie bedzie za duzo.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 6:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
TeSa

Wiesz, porównywałem niedawno odżywianie zgodne z grupą krwi i zasady żywienia Edgara, i zauważyłem wiele cech wspólnych w obu przypadkach żywienia. Szkoda że wtedy gdy Edgar dawał readingi osoby nie podawały jaką mają grupę. Ciekawe wnioski można by wyciągnąć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 8:50 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jarosław

Otóż to. I nic by nie kosztowało... byłaby stosowna baza danych do wykorzystania. To samo można by powiedzieć o publikowanych w ulotkach leków działaniach szkodliwych (czasem niezwykle szkodliwych)... Może programy badawcze powinny weryfikować osoby o szerszych horyzontach :)
Jak zauważyłeś ja zawsze piszę jakiej grupy krwi dotyczą pozytywne lub negatywne spostrzeżenia... nieraz też prosiłam by robili to inni... ale nie wszyscy są tym zainteresowani... wiadomo, farmacja robi pieniądze na chorujących (zwłaszcza przewlekle)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 1:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 14, 2012 12:29 pm
Postów: 2
Witam wszystkich,

Od dłuższego czasu jestem fanem Edgara Cayce i stosuję wiele z jego zaleceń jak choćby dietę, którą tak pieczołowicie opisał heinrich i dzięki mu za to. Skoro skorzystałem z treści tego forum to sam chciałbym dołożyć swoje 3 grosze. Otóż udało mi się wyleczyć hemoroidy, które mnie męczyły 19 lat w idiotycznie prosty sposób. Wystarczyło stosować jedno ćwiczenie oraz wspomóc sie oliwą z oliwek na przeczyszczenie. Metoda pochodzi z książki Reba Ann Krabs - "Encyklopedia Uzdrawiania Edgara Caseya". Opisałem ją na swoim blogu: http://leczenie-hemoroidow.blogspot.com/ oraz załączyłem rysunek ćwiczenia. Od momentu zastosowania tej metody moje hemoroidy znikneły bezpowrotnie w ciągu kilku dni.

Mam jeszcze taką prośbę - czy ktoś może ma dostęp do bazy readingów Edgara Cayceya i mógłby się nią podzielić.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
robicie tu naprawdę dobrą robotę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:53 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witaj Edgar Klimuszko,

Jesli masz swoja strone internetowa chetnie dolacze.
Ciesze sie,ze tak latwo pozbyles sie hemoroidow.
Mam readingi,ale tylko w jezyku angielskim.
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
Henryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 11:34 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witajcie prawdziwi BADACZE :)

GenoTyp BADACZA

Bez względu na grupę krwi... możesz być "BADACZEM"
BADACZ nie naśladuje wszystko robi inaczej
Jego hasło przewodnie - zrobię to po swojemu
Daje radość z tworzenia więc dzięki niejednemu
Jak Charlie Chalin... Juliusz Cezar... też d'Arc Joanna
Więc świetny komik... dyktator... i słynna panna
Co przeszli historii... bo coś po sobie zostawili
Dziś można o tym czytać w jakiejś wolnej chwili
Badacz świetnym przedsiębiorcą bywa też dziwakiem
Wyróżnia się biochemicznie zazwyczaj "nadsmakiem"
Najczęściej Rh minus... niewydzielacz możliwy
Na kofeinę... zapachy... leki nadwrażliwy
Z różnych stron odbiór bodźców umożliwia mu głowa
Bo ponadprzeciętną inteligencję głowa ta w sobie chowa
Ma zdolność skutecznego rozwikłania problemów
Świetną pamięć... możliwość naprawy swych genów
Często jest muskularny i z dość długim tułowiem
Ma ostre rysy twarzy kwadratową głowę
Asymetryczne odciski palców leworęczny często
I od innych asymetrii u BADACZA "gęsto"
BADACZ mimo swych zalet ma pewne słabości
Pomimo łatwego zdrowienia i wytrzymałości
Ma zauważalną skłonność do zwykłych wypadków
I trudnych dla doktorów chorobowych przypadków
Dosyć często on miewa problemy z wątrobą
Z grzybicą... cukrzycą... alergią... także pokarmową
Dysleksja... padaczka... autyzm... również mu się zdarza
Na kłopoty z niedokrwistością życie go naraża
BADACZ jest bardzo czuły... na wszystkie toksyny
To jest sprawka GenoTypu... a nie jego winy
I choć nieraz dziwakiem... ekscentrykiem bywa
Ponadprzeciętna inteligencja jego jest prawdziwa
Ten przenikliwy myśliciel ze świeżym spojrzeniem
Dla zespołu badaczy jest prawdziwym marzeniem...

TeSa

Charakterystyka BADACZA na podstawie książki dr Petera J.D'Adamo DIETA GENOTYPOWA

U D'Adamo o hemoroidach można przeczytać... że statystycznie najczęściej występują u niewydzielaczy antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych i u osób z grupą krwi zero. Najczęstszymi statystycznie przyczynami są zaparcia i związany z tym wysiłek przy wypróżnianiu, otyłość, ciąża i poród (związane z nim parcie na odbyt). Dr Peter D'Adamo oczywiście zaleca odpowiednie do poszczególnych grup krwi diety i zróżnicowane zmodyfikowane protokoły lecznicze (Encyklopedia zdrowia Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi str 177-178 i protokoły str 363-383). Wśród tematów pokrewnych jest m.in. stres...
Natomiast prof M. Tombak na str 261-264 swej książki Droga do zdrowia opisał różne sposoby na hemoroidy... informując, że bez usunięcia przyczyn powracają... a operacja nie jest oczywiście dobrym wyjściem dla pacjenta.
Jego zdaniem powoduje je "spożywanie zbyt dużych ilości chleba, kasz, słodyczy i nawyk jadania małych porcji (kanapki) popijanych płynem, stresujący tryb życia, dysbaktriozę, zanieczyszczenie wątroby i krwi. Czasem mogą pojawić się z powodu przeziębienia odbytu. U kobiet powstają często w następstwie porodu, w wyniku przesunięcia kręgów lędźwiowych"

Mnie się nigdy nie przydarzyły... ale słyszałam, że jeden doktor poradził... by usiąść w misce dobrze ciepłej wody... i ponoć pomogło... żylak wtedy pękł na chwilę... krwawienie szybko się skończyło i był to tylko przypadek jednorazowy... osoba nie miała na szczęście grupy krwi zero...

Myślę, że osoby żyjące zgodnie ze wskazówkami D'Adamo i stosujące diety zgodne z grupą krwi hemoroidów raczej nie miewają.

Edgar Klimuszko gratuluję wymyślenia tak prostego sposobu na hemoroidy... i na odwiedziny Henryka :)
Link, który podałeś warto byłoby wpisać też w wątek o hemoroidach... coś mi się przypomina, że jest tu taki ...

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 9:16 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witaj TeSa

To dosc ciekawe co napisalas jest duzo podobienstwa do tego,co zalecal Edgar Cayce z ktorych to porad skorzystal Edgar Klimuszko,jakos nie udalo mi sie znalesc jego strony.
Ciekawe czy posiada na swojej stronie forum dyskusyjne.
Mysle,ze sie w krotce odezwie.

Co znaczy wiara,chec i przekonanie,tak wlasnie dziala Cayce.

Poz.Henryk


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 179 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności