Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 6:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 10:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 14, 2012 12:29 pm
Postów: 2
Niestety nie mam forum dyskusyjnego, to prosta strona a raczej blog, najwięcej pracy zajął mi rysunek ale uznałem że jest niezbędny. Strona sie wyswietla sprawdzałem i oto ponownie link http://leczenie-hemoroidow.blogspot.com/. TeSa to nie ja wymyśliłem tą metodę ale przetestowałem z doskonałym skutkiem (tak przy okazji mam A Rh+). Jestem przekonany że to ćwiczenie właśnie usuwa przyczynę, przy okazji daje płaski brzuch.

Heinrich angielski tekst może być, będzie to trochę męczące ale damy radę. A może by tak się podzielić i porobić wspólnie tłumaczenia i wrzucić na jakąś stronę?. Sprawa do przemyślenia.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 11:12 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ciekawe czy Henryk ma już ponownie internet ?

Ja też sprawdzam wciąż różne rzeczy i wciąż eksperymentuję... więc pozdrawiam wszystkie pokrewne dusze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 8:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 12, 2013 8:51 pm
Postów: 1
Witam
Jestem tu nowa:)
Chciałabym was prosić o wyjasnienie jak działa olej rycynowy -okłady ?
Czy mozna okladac brzuch na nadwrażliwe jelito? na stany zapalne jelit?
Bardzo prosze o pomoc
Z góry dziękuję


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Śro Lis 13, 2013 2:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Olej z rącznika (oleum ricini) przede wszystkim stosowany per internum działa oczyszczająco na organizm, a szczególnie na układ trawienny (systema digestorium). Jak wszystkie oleje roślinne odtruwa wątrobę (hepar) i wpływa na przemiany tłuszczowców w organizmie.
A tak w kwestii fenomenu E Cayce teraz popularne stały się ponownie zjawiska prekognicji, jasnowidzenia, telepatii i telekinezy. Badacze wykryli, że można je udowodnić w sposób jak najbardziej naukowy. Zupełnie jak byśmy wrócili do lat 20 XX wieku, czyli czasu życia Cayce. Tyle tylko, że nauka poszła już naprzód i możliwe jest wyjaśnienie zjawisk paranormalnych tak, że nie są one jedynie hipotetycznym założeniem.
W tym samym okresie czasu co E Cayce działał Edward Bach. Znana jest bardzo jego terapia w oparciu o zastosowanie wyciągów z kwiatów roślin tzw terapia kwiatowa. Podobnie jak Cayce Bach analizował stan psychiczny chorego i w oparciu o tą analizę przepisywał wyciągi z kwiatów roślin. Ciekawe jest to, że nazwy niektórych z tych roślin odpowiadały stanowi emocjonalnemu w którym były one stosowane. I tak w niecierpliwości był stosowany wyciąg z niecierpka pospolitego, a przy zmęczeniu wyciąg z kwiata męczennicy zwyczajnej. Niekiedy wygląd rośliny mógł sugerować stan emocjonalny człowieka. Tak jest w przypadku rzepika pospolitego (Agrimonia eupatoria). Roślina wygląda tak jakby chowała się sama w sobie. Dlatego wyciąg z jej kwiatów stosowany jest w terapii introwertyzmu.
Terapia naturalna E Cayce i E Bacha wycisnęły ogromne piętno na czasach im współczesnych a także można powiedzieć dzisiejszych.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Gru 07, 2013 10:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 07, 2013 4:04 pm
Postów: 2
Witam

Czy ktoś stosuje olejek rycynowy wewnętrznie proszę o odpowiedź.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 5:00 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Zewnętrznie tak,natomiast wewnętrznie nigdy nie próbowałam,wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć o jego działaniu. Warto zajrzeć także do nas,gdzie spotkasz szereg dobrych i zdrowych produktów do swojej diety.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 9:35 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Nieraz na tym forum heinrich doradzał picie 5 kropli dziennie... teraz zrezygnował z pisania tu... przez reklamy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 7:58 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Bacia napisała:

Cytuj:
Czy ktoś stosuje olejek rycynowy wewnętrznie proszę o odpowiedź.
pozdrawiam


Ja kiedyś... z ciekawości... za radą Henryka. Myślę, że takie rady trzeba sprawdzać indywidualnie... Jeśli chcesz poprawić wypróżnianie... jest na to wiele sposobów... trzeba wybrać najlepszy pod swoim kątem (grupa krwi jest kierunkowskazem). Trzeba znaleźć dla siebie dość miły produkt, który łagodnie przeczyszcza... dla jednego będzie to na czczo szklanka wody przegotowanej, lub chleb żytni, dla innego może być filiżanka kawy... sprawdzi się też roztwór kropli wody utlenionej... lub wspomniane już krople oleju rycynowego... Pewnie nie wszyscy dbają o te systematyczne wypróżnienia... a przy ich braku zatruwa się organizm... rośnie ciśnienie... często występuje gorączka... bóle głowy

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 9:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 09, 2015 9:49 am
Postów: 4
Witam,
Czy ma Ktoś może mail do Pana Henryka? Można go znaleźć na jakimś innym forum?
Bardzo ważna sprawa...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 10:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
Ja mam adres meilowy do Henryka, ze 2 tyg. temu pisałem do niego na ten adres ale wyświetliło informację że skrzynka odbiorcza nie przyjmuje wiadomości.

Henryku, jeśli tu czasem zaglądasz daj znać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 5:39 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Moze opisz na forum swój problem i postaramy się jakoś pomóc,doradzić- od tego przecież jesteśmy wiec zapraszamy do dyskusji:)

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Śro Lut 18, 2015 8:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 09, 2015 9:49 am
Postów: 4
Ok, więc jedna sprawa dotyczy mnie ale teraz pojawiła się ważniejsza - mojego ojca.
Wszystkie choróbska świata się mojej rodziny imają i już brakuje sił i wiary, że będzie ok.

Ojciec ma 59 lat, jest cukrzykiem, ma raka, a do tego wszystkiego lubi alkohol.
Dziś dowiedziałam się, że ma stopę cukrzycową: owrzodzenie na stopie plus zamartwice.
Naczytałam się, że to wszystko prowadzi do amputacji nogi bo w naszym kraju zamiast leczyć wolą rentę płacić...
Rak jakoś ogarnia, ma zastrzyki chyba hormonalne, dokładnie nie wiem, ale jeśli to konieczne to dopytam.

Głównie w tym momencie chodzi mi o te stopy, jadę do niego jutro i chce jakoś pomóc.
Czy olej rycynowy mogę zastosować na taką ranę otwartą? Czy mam tylko polać olejem i przyłożyć flanelą? Wyczytałam o zmyciu następnie olejku wodą z sodą, ale boję się, czy w tym przypadku też?

A czy żyworódka pomoże tu? Szukam ratunku...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 10:52 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
Ja bym namoczył okład olejem ryc. położył bym na powierzchnię nogi (nie stwierdziłem że źle wpływa na otwarte rany) całość zakrył folią aby nie poplamić pościeli. W żadnym razie nie zmywać roztworem sody, (to się robi przy okładzie na wątrobę). W razie odczucia że coś jest nie tak (rzadko występuje uczulenie na olej rycynowy) zdjąć okład i zmyć olej ciepłą wodą, wytrzeć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 6:50 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
@ask88
- doczytałem w książce "Woda zjonizowana" że podczas produkcji wody zjonizowanej otrzymuje się oprócz wody zjonozowanej takze jako odpad wodę kwaśną i włąsnie tą kwaśną wodą należy przemywać stopy "cukrzycowe".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 09, 2015 9:49 am
Postów: 4
Byłam przez 4 dni w domu i sprawa wygląda tak:
lekarz stwierdził, że nie jest to jeszcze stopa cukrzycowa. Na stopie ma owrzodzenia, na pięcie ma dosyć rozległą ranę średnicy 3cm. Dostał jakiś antybiotyk doustny i detromycynę do smarowania raz dziennie. Nie przeczytałam Pana wpisu ale zaryzykowałam i zastosowałam raz na te rany flanelę z olejem rycynowym, zostawiłam na kilka godzin, nie zmywałam niczym. Najmniejsze owrzodzenie według mnie wyglądało lepiej po tym oleju, jakby złagodniało. Powiem mamie by zastosowała taki okład jeszcze ale nie wiem jak długo można go robić?
Na piszczeli lekarz stwierdził zamartwicę skóry, tu zastosowałam dniowy okład na zimno flanelą i rycyną i muszę powiedzieć, że pierwszego dnia skóra była sino niebieska, a po tych trzech dniach opuchlizna zmniejszyła się i skóra nabrała zdrowszego odcienia, prawie wyglądała normalnie. Tutaj zmywałam roztworem z sody. Tu znów pojawia się pytanie za ile dni można powtórzyć te okłady? Lepiej na zimno czy może na ciepło?
Czy na świętach wielkanocnych mogłabym mu dodatkowo zrobić okłady na wątrobę? Tato dostaje jakieś leki ze sterydami i inne na raka dodatkowo, który ma w kościach i prostatę.
Bardzo dziękuję za dotychczasowe rady.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 164 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności