Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 2:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 11:22 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Promieniowanie dobre czy szkodliwe może nie być wymysłem, ale już przedstawione tu metody wykrywania i przeciwdziałania temu promieniowaniu na pewno tak. Bo jakie umiejętności nadzwyczajne może mieć radiesteta, człowiek na którego działanie w trakcie rzekomego wykrywania radiacji mogą tak naprawdę mieć wpływ różne okoliczności.
Bo przyjrzyjmy się na przykład manipulacji wahadełkiem czy różdżką. Czy na to nie mają wpływu czynniki biologiczne? Odpowiedź brzmi - mają. Gdy ręce radiestety znajdują się jakiś czas w jednej i tej samej pozycji dochodzi zwykle do tzw "zmęczenia materiału" i to może mieć główny wpływ na ruchy wykonywane cudownym przyrządem. W ruchach tych biorą duży udział mięśnie ręki i przedramienia, a wśród nich nawracacze i odwracacze (pronatory i supinatory), mięśnie długie zginacze palców (mm longes flexores digitorum), czy mięśnie krótkie zginacze palców (mm breves flexores digitorum) oraz mięśnie kłębu i kłębika (mm ganglium). Ze względu choćby na to nie można nigdy brać działania radiestety jako pewnik.
Poza tym czym jest tak naprawdę radiestezja skoro wszyscy jak żyjemy na ziemi otoczeni jesteśmy promieniowaniem czy to stratosferycznym, czy jonosferycznym Ponadto biosfera czyli wszystkie żywe organizmy mają swoje promieniowanie, które również wpływa na naszą aurę. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na bazie badań Ruperta Sheldrakea, czy nowoczesnej fizyki kwantowej. Biorąc to pod uwagę wyróżnia się przecież promieniowaniie osobnicze i populacyjne, korzystne i niekorzystne. Swoje promieniowanie ma fauna swoim odznacza się flora. Czasem takie promieniowanie florystyczne ma na nas ogromny wpływ. Otóż niektóre organizmy roślinne jak te z rodziny Phytophyta (Paprotniki) mają na nas bardzo dobry wpływ pozytywnie jonizując powietrze i otocznie natomiast gruboszowate jak np fikus takiego pozytywnego wpływu już nie mają. Ogólnie można stwierdzić że pozytywną dla nas jonizacją powietrza jest jonizacja ujemna, natomiast negatywna jest emanacja dodatnia. Taką dodatnią emanacją charakteryzuje się np woskownica zwyczajna, której nie radziłbym hodować w domu. Ale pozytywną jonizację wg Tadeusza Piaskowskiego mają przede wszystkim rośliny lecznicze, czyli zioła. Przy czym z reguły siła pozytywnej emanacji zależy od terenu zebrania ziół. Te z południa Polski są zdrowsze, niż te z północy.
Tak się składa że żyjemy w czasach w których na nasze życie wpływ ma elektronika. Smartfony, smartwatche, iphony, czy inne urządzenia emitują swoje promieniowanie, które jak wykazują badania najnowsze jest bardzo szkodliwe dla organizmuu ludzkiego. Ale przecież nie da się tego całkowicie uniknąć, prawda?
Na to czy jesteśmy zdrowi, czy nie ma wpływ szereg różnych czynników jak dieta, stres, czy tryb życia. Dlatego może warto się właśnie temu przyjrzeć, a nie doszukiwać się winy w tym co nieuniknione. To taka konkluzja zamykająca mój wywód w danym temacie.
Pozdrawiam serdecznie
dany


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Śro Gru 02, 2015 2:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 11:34 am
Postów: 6
To tak jak w moim przypadku,tylko mnie tych odpromienników nie zostawił od razu, po prostu polecił zakupić. Zamówiłam na jednej stronie, wpisałam coś o żyłach wodnych i mi wyskoczyły odpromienniki bo info. Mam 2 zamontowane w 1 pokoju i od tamtej pory spokojny sen powrócił.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 9:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 11:34 am
Postów: 6
No wiecie, w moim przypadku to nie jest żadne naciąganiekartonikowe, ponieważ radiesteta zostawił mi takie dwa odpromienniki i powiedział, że mogę zatrzymać na okres próbny i zobaczyć czy coś to pomoże, czy nie. Bo czasami nachylenie promieniowania jest niekorzystne na tyle, że nawet odpromiennik nie pomaga. No i jak tylko zaczęłam je stosować to momentoalnie poczułam 'ulgę', zmiana samopoczucia, głęboki sen, tak jak dawniej. No więcokres próbny się udał i teraz sama zakupiłam takie dwa odpromienniki, właśnie do mnie idą pocztą. :-) Mogę Wam niedługo napisać recenzję, czy to działa czy nie, jak stosować, gdzie kupiłam, etc.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 29, 2015 12:22 pm
Postów: 1
Ja polecam również kamień naturalny o którym pisano wyżej, dobry jest wysokiej klasy granit Strzegom serwuje dobrej jakości taki flagranti. warto zapoznać się z pobliskimi tam zakładami kamieniarskimi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 10:01 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 11:34 am
Postów: 6
Bozenali próbowałam kamieni na samym początku, czytałam artykuł na ten temat i niestety... nie pomogły w moim przypadku :( Jedynie te odpromienniki, być może są sielniejsze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Śro Sty 06, 2016 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 06, 2016 1:49 pm
Postów: 1
A skąd te odpromienniki wzięłaś? Czytałaś o nich, ktoś Ci polecił, to jakieś konkretne są modele, czy obojętne jakie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 10:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 11:34 am
Postów: 6
Nie wiem czy wszystkie są skuteczne, ja akurat stosowałam odpromienników, które zamówiłam na stronie firmy creatos, z resztą dobre opinie o nich są w necie, możesz poczytać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Śro Wrz 07, 2016 9:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
Pewnie, że działa! Ja odkąd mam w domu odpromiennik Creatos zdecydowanie lepiej śpię, nie budzę się w nocy i w końcu wstaję wyspana. Koszt niewielki a różnica ogromna!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 138 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności