Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 12:41 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ziololecznictwo
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 5:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 03, 2009 7:30 pm
Postów: 4
pochodze ze zgierza a polecono mi abym kupil ziola ksiezy bonifratow z Wroclawia kupilem rozne zestawy tych ziol,na rozne schorzenia ale nie ma w nich skladu, tylko to ze te ziola na to tamte na co innego itd.I nie wiem czy sobie nie zaszkodze ,pijac te rozne zestawy a moze kogos wyleczyly wlasnie te ziola :P


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 8:02 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 10:20 pm
Postów: 244
A to serio od Bonifratrów przez nich wyprodukowane czy tylko taka nalepka? Do takich mieszanek to raczej słabo działające daja składniki. Poza tym sprzedawca w sklepie zielarskim, nie mówiąc o aptece ma obowiązek jeśli się go zapytać wszystko Ci powiedzieć. Jeśli nie ma składu podanego to w ogóle nie wiem co to ma być? Coś tu śmierdzi, to tak jak w Krakowie była słynna zielarka co zioła w herbapolu kupowała:) Przynajmniej nie szkodziła, a to co kupiłes nie wiem. Poza tym jeśli ciebie coś boli na przykład i kogoś też dajmy na to głowa to nie oznacza że boli Was z tego samego powodu i to samo może nie wyleczyć obu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 11:58 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
W Warszawie, przy zakonie Bonifratrów jest apteka i o ile nic się nie zmieniło, w gabinecie obok, są przyjmowani przez zakonnika chorzy. Różne osoby jeżdżą tam od wielu lat (z przerwami, bo czują poprawę). Znam dwie. Jedna z nich ma grupę krwi A, a druga B . Obydwie dotąd, choć już o tym wiedzą, nie jadają zgodnie ze swoją grupą krwi... Jedna z nich (A), nie ma czasu się tym zająć (chociaż jest alergikiem z chorobą serca). Trochę próbuje, ale wciąż odkłada na później, a druga niesłusznie traktuje ten sposób odżywiania niemalże jako dzieło szatana, ale też wciąż się leczy... Parę lat wstecz, gdy często się przeziębialiśmy, poleciła nam coś stamtąd, coś w rodzaju syropu, o nazwie Balsam Jerozolimski. Zauważyłam, że działa on pozytywnie na właścicieli grupy krwi B (ale na mnie, zerówkę, wówczas nie zadziałał ). Myślę, że jeśli ktoś nam opowiada o pozytywnym działaniu jakiegoś środka (też zioła), warto spytać jaką ma grupę krwi.Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 7:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 03, 2009 7:30 pm
Postów: 4
ziola te kupilem w aptece zielarskiej przy szpitalu we wroclawiu . Sa to niby orginalne i w orginalnych opakowaniach :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 7:17 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jak kupiłeś już te zioła, to wypada spróbować ... ale moim zdaniem jedzenia zgodnego z grupą krwi nie zastąpią żadne zioła. One mogą pomóc, ale bez dobrego paliwa, organizm nie może dobrze funkcjonować przez dłuższy czas...Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 8:09 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 10:20 pm
Postów: 244
To na nich musi być skład. Poczytaj!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 8:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 03, 2009 7:30 pm
Postów: 4
no wlasnie ze nie ma zadnego skladu tylko numery telefonow i adresy tych aptek .Ale jutro chyba tam zadzwonie to napisze co sie dowiedzialem :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 4:23 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Dlaczego depala5 o nas zapomniał ?

Ja w tzw. międzyczasie dowiedziałam się(z książki DIETA GENOTYPOWA), że w/g D'Adamo są dwa GenoTypy (Zbieracza i Wojownika), które cechują naturalne przeszkody w walce z nadwagą... nie działają na nie diety odchudzające...może trzeba więc też uważać z ziołami .

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ziololecznictwo
PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 3:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 14, 2010 1:57 pm
Postów: 4
Witajcie,

gdyby ktoś był zainteresowany i miał czas to zapraszam do uczestnictwa w wykładzie na temat ziołolecznictwa, miejsce Łódź, ul. Nowa 20, data 18.01.2010. Zainteresowanym mogę podać dokładniejsze namiary.
Pozdrawiam,
Emilia


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 142 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności