Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 1:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 7:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 25, 2015 6:45 am
Postów: 8
Cześć dziewczyny :) miałam problem z nadmiernymi kg. Cały czas siedzę przy komputerze , jak nie w pracy to w domu , praca i praca . Ruchu zero . Jedyny ruch który wykonuje to sięganie po coś do jedzenia . Ciągle coś podjadałam . Aż w końcu zorientowałam się że jestem coraz większa ;/ Stosowałam diety , głodówki , diety kapuściane i inne , ale efekty były mało widocznie ;/ zaczęłam stosować Therm Line Fast.To pierwsze tabletki , po których nie bolał mnie żołądek . Stosuje już 5 tydzień i schudłam 3,5 kg. a co najważniejsze to mam coraz mniejsze chęci podjadania . Mam nadzieje że na wakacje będę już wyglądała jak rok temu polecam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 12:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 15, 2015 11:57 am
Postów: 3
Najlepsze są suplementy naturalne, które pomagają a nie szkodzą, ja znalazłam ostatnio tabletki z młodym zielonym jęczmieniem Green Barley Slim, które są w postaci ekstraktu i stanowią rewelacyjne uzupełnienie diety i ćwiczeń. Stosuję je od miesiąca i już udało mi się zgubić 5 kg. do tej pory nie miałam tak widocznych efektów, więc polecam ten suplement.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 12:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 17, 2015 11:43 am
Postów: 20
Akurat każde suplementy oraz dietę powinnaś połączyć z aktywnością fizyczną,tak aby faktycznie zobaczyć szybszy efekt i utratę nadwagi. Suplementy oraz inne środki wspomagające odchudzanie znajdziesz u nas,wybór jest naprawdę szeroki,możemy doradzić:)

_________________
MMO.pl - skuteczne odchudzanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 10:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 02, 2012 11:37 pm
Postów: 6
Ponoć przy odchudzaniu pomaga młody zielony jęczmień ale ja jestem dopiero na początku diety z jego udziałem. Moja koleżanka pije go od dwóch lat i wygląda jak patyk ale to chyba nie tylko dzięki niemu:) W każdym razie ostatnio w moje ręce wpadł artykuł, który niejako potwierdza tę tezę więc mam nadzieję, że faktycznie uda mi się nieco usprawnić odchudzanie, a przy tym zadbać o siebie, jak wynika z wypisanych tam zalet: http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/mlody-jeczmien-bio-na-odchudzanie-odzyskaj-sily-witalne-i,2405677,artgal,t,id,tm.html - okazuje się, że reguluje on też poziom złego cholesterolu, zawiera antyoksydanty itp więc to chyba całkiem niezły wynik.

_________________
http://dobrenoze.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 5:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 17, 2015 6:34 pm
Postów: 16
Znam Twój problem. Sam dzięki pracy biurowej miałam bardzo niską aktywność fizyczną, przez co nagle zauważyłem, że przybyło mi kilka kilogramów. Na pewno musisz zacząć się ruszać. Chodź tyle, ile tylko możesz, bo to podstawa. Poza tym faktycznie myślę, że dobrym pomysłem byłoby skorzystać z jakiegoś suplementu. Ja korzystałem z pokrzywy indyjskiej i mi bardzo pomogła. Poczytaj więcej na jej temat http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3740769,forskolina-pokrzywa-indyjska-tabletki-na-odchudzanie-mocny-atak-na-tluszcz,id,t.html?cookie=1. Życzę Ci przede wszystkim wytrwałości, bo naprawdę warto coś zmienić :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 12:28 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Najlepszy środek wspomagający odchudzanie to ruch, DUŻO ruchu. Podbijanie termiki ciała pozwoli między innymi rozkręcić metabolizm. Bez tego żaden środek nie da wymiernych rezultatów

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 4:02 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
a tabletki z chilli ? stosowal ktos?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 9:41 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Sławek Rusem napisał(a):
a tabletki z chilli ? stosowal ktos?


Słyszałem o nich i podobno działają. Ale nie jestem w stanie zagwarantować jak długo i czy nie spowodują efektu jojo po odstawieniu

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 5:29 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
najlepszym środkiem będzie dobranie odpowiedniej diety


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności