Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 3:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Dla mnie przyjemna okazała się Wygodnadieta. Z nimi jem zdrowo, smacznie, syto i świeżo. Całą dieta nie kosztuje mnie wielu wyrzeczeń a efekty są bardzo zadowalające. Kolejnym ważnym plusem jest to, że nie muszę sama gotować tylko posiłki mam dostarczane codziennie rano;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 10:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 10:33 am
Postów: 7
Również zamawiam Wygodnądietę. Posiłki są wyjątkowo dobre i zróżnicowane więc się nie nudzą. dania apetycznie podane i dostarczane na czas. Sama dieta nie kosztuje mnie wiele wyrzeczeń i to dla mnie prawdziwa przyjemność;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 7:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 14, 2018 6:39 am
Postów: 21
Dieta powinna być z natury przyjemna, tak żeby z przyjemnością jej przestrzegać i nie katowac się. Warto także pomyśleć o suplementacji.

_________________
www.Sanavita.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 10:34 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Współczuję osobom, które od lat opierają się wyłącznie na sałatce, kurczaku i ryżu. Nie od dziś wiadomo, że można jest zróżnicowane posiłki, cieszyć się zdrowym jedzeniem i być szczęśliwym. Mnie nauczyli tego specjaliści z https://dietakalibra.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Sty 02, 2019 11:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 14, 2018 6:39 am
Postów: 21
To też fakt, nawet będąc na diecie to warto prowadzić ją po prostu urozmaiconą i od tego zacznijmy, monotonia podczas odżywiania na pewno nikomu z nas nie służy. Wybierajmy te naturalne produkty z pewnego i sprawdzonego źródła.

_________________
www.Sanavita.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Sty 02, 2019 2:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 9:52 am
Postów: 27
A czy ktoś z Was korzystał moze z Coacha Żywieniowego? Z tego co czytam na superTy.fit to taka pomoc jest dużym wsparciem dla osób, które nie potrafią wytrwać w swoich postanowieniach, czyli ja. Niestety po wizycie u dietyka, nawyki żywieniowe wróciły dość szybko. A mimo to bardzo chce, by moja dieta była zdrowa i by waga spadła.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Sty 09, 2019 5:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takim wsparciu wytrwania w diecie.. Jeżeli sami nie mamy silnej woli oraz motywacji to efekt będzie po prostu średni i wróci do na w postaci efekt jojo.

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 9:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Paź 16, 2016 4:28 pm
Postów: 16
Silna wola to podstawa, jeżeli chcemy zrzucić zbędne kilogramy. Oczywiście jednak o wiele łatwiej będzie nam, jeżeli postawimy na gotowe posiłki dietetyczne, jak chociażby te, dostarczane przez Happy Diet z Krakowa. Oczywiście firma ta działa lokalnie, współpracuje z dietetykiem, więc możemy tutaj postawić na określoną dietę po konsultacji, a poza tym stawia zarówno na produkty wysokiej jakości, jak i własnych kurierów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie będzie żadnych opóźnień w dostawach posiłków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Sty 30, 2019 11:25 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 30, 2019 11:14 am
Postów: 10
Każda dieta może być przyjemna, o ile rzecz jasna dobierzemy odpowiednie produkty żywieniowe i nie przesadzimy w żadną ze stron. Moim zdaniem warto także brać pod uwagę suplementy diety jako dodatkowy efekt odchudzania, te w 100% naturalne okażą się skuteczne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 2:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Dla mnie ważne było aby dieta jaką stosuję była syta i smaczna. Wybrałam w końcu catering z Wygodnejdiety i jestem z niego zadowolona. Dieta nie jest ciężka, nie wymaga wielu poświęceń a co najważniejsze jest skuteczna. Dzięki temu, że przygotowują dla mnie posiłki jem regularnie i zdrowo;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Śro Lut 20, 2019 4:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 20, 2019 3:52 pm
Postów: 15
Nie wiem czy istnieje takie połączenie: smaczna i syta dieta, bo pewnych rzeczy będziemy musieli pozbyć się ze swojego jadłospisu jeżeli chcemy osiągnąć sukces i schudnąć, miejmy ten fakt na uwadze.

_________________
www.WodaRedox.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 11:00 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2015 3:29 pm
Postów: 20
Warto pozbyć się cukru ze swojej diety, np. wykluczyć napoje gazowane czy słodycze. Niestety to co najbardziej nam smakuje jest równocześnie najmniej zdrowe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 12:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Zgadza się, zamiast tego warto zastąpić je dobrymi i ekologicznymi, naturalnymi produktami które znajdziecie na naszej stronie, zapraszamy i służymy pomocą :)

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:20 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 28, 2019 10:13 pm
Postów: 10
najprzyjemniejsza jaką kiedykolwiek miałam to dieta z WygodnaDieta.pl :) bezglutenowa! kto by pomyślał, że bezglutenowe posiłki mogą być takie pyszne :) a co najprzyjemniejsze w tym wszystkim - to nie ja muszę to przygotowywać! ja tylko jem ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: przyjemna dieta
PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 5:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 05, 2019 4:58 pm
Postów: 7
Również zamawiam sobie jedzenie z Wygodnej i jestem zadowolona;) Posiłki faktycznie smaczne, urozmaicone i syte więc głodna nie chodzę;) Dieta nie jest ciężka ale za to skuteczna i to sie liczy;)!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności