Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 3:47 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Śro Cze 21, 2017 10:54 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
dobra jakościowo odzież jest dostępna w sklepie Domena Sportowa wiem bo kupowałam tam już kilka razy mnóstwo rzeczy i w porównaniu do supermarketów naprawdę długo wytrzymują. Zdecydowanie wolę dołożyć te kilka złotych i mieć coś dobrego niż byle jakiego


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 12:12 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
bibitka napisał(a):
dobra jakościowo odzież jest dostępna w sklepie Domena Sportowa wiem bo kupowałam tam już kilka razy mnóstwo rzeczy i w porównaniu do supermarketów naprawdę długo wytrzymują. Zdecydowanie wolę dołożyć te kilka złotych i mieć coś dobrego niż byle jakiego

Popieram, też ze sklepu Domenasportowa.pl zawsze kupuję odzież :) te koszulki, spodenki itd niby na rower czy do biegania kupowane w sieciówkach typu lidl, decathlon są kiepskie jakościowo, dlatego lepiej kupić a takich sklepów sportowych jak np Domena Sportowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 12:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 04, 2017 12:03 pm
Postów: 26
wiecie że dobra koszulka może zmniejszyć odczucie zmęczenia w trakcie treningu? szczególnie dobrze działa na osby które nie wierzą w swoje siły :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 5:49 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Z doświadczenia wiem, że na dobrej i przede wszystkim wygodnej odzieży rowerowej nie warto oszczędzać bo w końcu powinna ona posłużyć nam przez długi okres czasu,prawda? Nie sztuką jest kupić coś taniego o byle jakiej jakości .

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 11:38 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 22, 2018 11:30 am
Postów: 1
Jak dla mnie dobra odzież sportowa to podstawa na treningu. Nie wyobrażam sobie biegać czy jeździć na rowerze w czyms niewygodnym. Dlatego mam odpowiedni zestaw sportowy z cunazone. Wszystko idealnie dobrane.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 9:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lut 22, 2018 9:51 am
Postów: 10
Ja odzież sportową kupuje na *** bo mam kilka ulubionych marek w jednym miejscu i za każdym razem byłam zadowolona z zakupu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 4:02 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
Dobrą odzież idealnie na rower można znaleźć w każdym sklepie sportowym, nawet w tych stacjonarnych i popularnych. Warto przede wszystkim zadbać o odpowiednie dopasowanie kolorystyczne i wymiarowe.

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 11:49 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 31, 2018 12:49 pm
Postów: 9
Tak jak wspominali poprzednicy o sklepie DomenaSportowa.pl to u nich ani z kolorystyka nie ma problemu ani z rozmiarem, a nawet jesli rozmiar bedzie zle dopasowany to mozna dokonac zwrotu. Mam nadzieje, ze ta jesien bedzie dla mnie jeszcze bardziej pracowita niz lato i osiagne swoj cel :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 6:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 5:30 pm
Postów: 34
Ja generalnie polecam postawić na jak najlepszą oraz jak najwyższą jakość odzieży rowerowej, nawet płacąc nieco więcej ale mamy pewność co do jej jakości przez lata, to istotna kwestia.

_________________
www.Optyk.Lublin.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 2:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 12, 2018 2:00 pm
Postów: 5
Dużo osób tutaj komentuje, że wcale nie potrzeba mieć odieży rowerowej do rekreacyjnego jeżdżenia. Ja się w sumie zgadzam, że nie trzeba od razu kompelotwać całego stroju, ale o tej porze roku jednak warto kupić jakieś fajne legginsy z dry fitem i wiatrówkę. Łatwo się przegrzać, łatwo zaziębić, trudny czas dla rowerzystów :P No i czapka koniecznie! Może być zimno w dłonie czy cokolwiek innego, ale o nakrycie głowy zawsze trzeba zadbać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 7:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 14, 2018 6:39 am
Postów: 21
Moim zdaniem odzież kazda , czyli w tym rowerowa powinna być dopasowana do pogody w każdym przypadku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 11:01 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 04, 2019 3:29 pm
Postów: 16
na święta sprawiłam mojemu facetowi taką polarową bluzę/kurtkę od The North Face i jest bardzo zadowolony, bo właśnie jest lekka i ciepła przez co dobrze sprawdza mu się podczas jazdy rowerem. Z tego co widzę to albo nosi ją samą (jak jakaś intensywniejsza wycieczka) albo zarzuca na wierzch wiatrówkę. mamy trochę ubrań z tej marki i przez lata absolutnie nic się z nimi nie dzieje złego - trwałe i dobrze wykonane. Kurtka The North Face Gordon Lyons jak ktoś potrzebuje konkretny model


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 3:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 14, 2020 2:59 pm
Postów: 8
Super że zaczęłaś uprawiać sport :) Bardzo fajna na rower jest odzież termoaktywna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rowerach to poleca stronę *** , bardzo fajne i ciekawe artykuły :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 9:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 09, 2020 9:45 pm
Postów: 6
w sumie to wazne zeby była wygodna. ja podchodze do tematu sportu tak, że nie przywiązuję jakiejś ogromnej wagi do stroju, bo to strój na trening. Ja w tym trenuję, nie idę w tym na bankiet czy wernisaż, tylko na trening, gdzie idę z zamiarem spocenia się i wyżycia(sztuki walki trenuję, rowerów nie lubię :D)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odzież rowerowa jaka?
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2020 8:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 05, 2019 3:13 pm
Postów: 2
Tylko marka Brubeck :!: od lat kupuje tylko ciuchy rowerowe tej marki - chodzi o ubrania termoaktywne.
a spodenki z wkładką żelową i koszulke rowerową typowo kolarską marki castelli.
\Ciuchy wypróbowane nie tylko przezemnie ale przez sławy w świecie kolarskim. A ja lubie czuc sie dobrze i komfortowo na rowerze.
polecam zajrzec do tego sklepu bo maja bardzo fajne promocje wlanie na te marki ***


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności