Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 6:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Maj 30, 2012 11:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
Czas stosowania plastrów jest sprawą indywidualną dla każdego. Wszystko zależy od tego jak bardzo mamy zanieczyszczony organizm. Powinno się stosować plastry tak długo, dopóki po zdjęciu ze stopy plaster nie będzie czysty, a potem w celu podtrzymania efektu oczyszczenia zakładać go np. raz w tygodniu. Nawet jeśli będziesz stosować plastry przez krótki okres to mimo wszystko już jakiejś części toksyn pozbędziesz się z organizmu.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 8:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
A Ty ile stosowałaś? Ze mną chyba nie jest aż tak źle, więc może akurat stosunkowo krótka kuracja mi wystarczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 11:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
Ja stosowałam ok. 45 dni, ale zanim zaczęłam oczyszczanie prowadziłam bardzo niezdrowy tryb życia. Jadłam dużo słodyczy, piłam mnóstwo kawy, paliłam papierosy. Wydaję mi się, ze czas mojej detoksykacji był stosunkowo długi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Czw Cze 07, 2012 11:04 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
Trochę długo, ale jak trzeba to trzeba. Ja się chyba zdecyduję i wypróbuję tę chisanę.:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 5:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 23, 2012 7:02 pm
Postów: 8
Widzę dużo dobrych opinii na temat tych plastrów Chisana, czy możecie mi podesłać jakiegoś linka z opisem ? bo to co piszecie zachęca do kupna.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Lip 04, 2012 5:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
poczytaj sobie na stronie biohit.pl tam sa jakies informacje na temat produktu i tam tez mozna go kupic po chyba mozliwie najtanszej cenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 7:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 23, 2012 7:02 pm
Postów: 8
Zamowilam sobie plastry http://www.biohit.pl/pl/p/PLASTRY-DETOX-ChiSana/118 wczoraj do mnie przyszły, i już wczoraj zaczęłam kurację, Jak rano zobaczyłam ten plaster to byłam w szoku, nie wiedziałam, że to będzie tak wyglądało :) Plaster był brązowy z jakąś wydzieliną, natomiast to mnie pozytywnie zaskoczyło to chwile po naklejeniu na stopę zrobił się taki chłodny aż miło:) mam nadzieję , że u mnie szybciej zrobi się czysty,jestem ciekawa tych efektów:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 4:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
Widzę, że kolejna osoba skusiła się na plastry chisana. Ja je kupiłam, ale jeszcze nie rozpoczęłam kuracji. Chyba czas najwyższy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 9:42 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 23, 2012 7:02 pm
Postów: 8
Witam , mój plaster jest ciągle brudny , no w sumie to poczatek ,zamówiłam sobie kolejne opakowanie bo na jednym na pewno sie moja kuracja nie skonczy hehee, kiedy on bedzie w końcu czysty ?? :))))))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 9:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
może się okazać, że nigdy nie bedzie czysty :P czas pokaze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 7:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Mam nadzieję, że napiszecie o wynikach :)

Nie tak dawno kupiłam (2x) plastry z innej firmy... były podpisane Plastry Detox Plus... moja mama bardzo lubi je naklejać... chyba poprawiają jej samopoczucie... jak ma świadomość, że się czyści... ale białych nigdy nie widziałam... może dlatego, że mając stymulator musi ponoć cały czas brać leki (tak powiedział jej doktor, który wszczepiał ten stymulator)... a wiadomo jak one poza leczeniem... trują. Ja od dawna nie biorę żadnych leków... i jadam zgodnie z grupą... plastry naklejałam też kilka razy... ale nie bielały pomimo, że organizm mam raczej mało zanieczyszczony... może były jakieś podrobione... albo to jedzenie jest pomimo wszystko zanieczyszczone... Od jednej lekarki wiem... że jakość (skuteczność) plastrów jest bardzo różna. Na forach piszą różne rzeczy... niektórzy się wręcz z tego sposobu naśmiewają... nie przejęłam się tym... bo z diety D'Adamo też wielu się naśmiewa... a ja swoje wiem.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 8:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 23, 2012 7:02 pm
Postów: 8
becia12 Ty chyba zartujesz hehe, ąż tak "brudna" chyba nie jestem, u każdego początki są takie same, myslę, że za 2 tyg napisze wam już , że mam czysty plaster :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 9:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
Nie zartuje :P kto wie co tam w Tobie jest :P mam jednak nadzieje, ze jakos sie wybieli ten Twoj plaster kiedys :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 8:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 23, 2012 7:02 pm
Postów: 8
wow 12 dzień i plaster robi się jaśniejszy, a co dodoatkowo zauwazyłam to to, że nie czuć już tego nieprzyjemnego zapachu po odklejeniu :))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 6:20 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 6:00 pm
Postów: 10
Na oczyszczanie bardzo dobry jest sok z aloesu. Oczyszcza jelita, oraz regeneruje i oczyszcza organizm. A przy tym działa korzystnie jeszcze na inne układy. Wiele znajomych osób chwali sobie jego działania.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności