Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Gru 12, 2018 5:17 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kosmetyki na bardzo suchą skórę?
PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 1:17 pm 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Sucha skóra potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, dlatego ja polecam ci kosmetyki naturalne firmy Eldan Cosmetics. Sama miałam problem suchej skóry dopóki nie trafiłam na te kosmetyki. Mój ulubiony krem HYDRA COMPLEX DERMO MOISTURIZING CREAM, jest rewelacyjny. Wprowadza równowagę w gospodarce wodnej skóry przez cały dzień. Jest również idealną bazą pod makijaż. Ja już zapomniałam co to sucha skóra, więc polecam i tobie wypróbować :)

zdrowie

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 9:08 pm 
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 12, 2018 8:28 pm
Miejscowość: Kraków
Polecam masło Orientana, które dzięki ekstraktom z jaśminu indyjskiego i zielonej herbaty, ujędrnia i koi suchą lub przesuszoną skórę. Połączenie maseł i olejów roślinnych pomaga utrzymać nawilżenie i natłuszczenie skóry, a także przywraca jej elastyczność, gładkość i blask. Kosmetyk wnika do głębokich warstw skóry, jednak nie blokuje porów.

https://zielonysklep.com/p/18/753/maslo-jasminowe-z-olejkami-orientana-100ml-cialo-kosmetyki.html
Image

PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 12:20 am 
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Żel z aloesem Floslek, potem długo nic.

PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 6:43 pm 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Wrz 30, 2016 3:02 pm
Polecam ten zestaw kosmetyków https://sklep.barwa.com.pl/5-barwy-harmonii Te preparaty są dobrej marki, nie zawierają chemicznych składników ani parabenów. Są idealne do delikatnej i wysuszonej skóry. Bardzo wydajne i kosztują niewiele.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina