Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 6:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Lut 05, 2014 2:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
ZABIEGI Z LASEREM DIODOWYM – HIALUROFRAX- bez skalpela -PIERWSZY TAKI ZABIEG W WARSZAWIE- NOWOŚĆ!!! TYLKO W SALONIE URODY FUTURO http://www.salonfuturo.pl/news/5/102/ZABIEGI-Z-LASEREM-DIODOWYM-HIALUROFRAX.html


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 3:42 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
Co sądzicie na temat zabiegu odmładzającego,uważacie że faktycznie jest dobry i sprawdzony,można mu się poddać? Im więcej opinii tym rzecz jasna lepiej.

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 11:24 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Są tacy ludzie którzy chcą wyglądać zawsze młodo bez względu na to jaką dodatkową cenę za to zapłacą. Każdy zabieg na ciele ludzkim, choćby był określany jako łagodny, niesie za sobą pewne niebezpieczeństwo. Czy to są zabiegi laserowe, czy mezoterapia jest to zawsze ingerencja obca i trzeba liczyć się z tym, że organizm może ją albo źle przyjąć, albo po prostu odrzucić.
Praca mięśni mimicznych twarzy powoduje to że na skórze tworzą się fałdki w postaci zmarszczek mimicznych. To jest naturalny objaw starzenia się organizmu i oczywiście można starać się temu zapobiec, ale czy koniecznie? Na to pytanie musimy odpowiedzieć sobie sami. Z wiekiem ubywa także podstawowych elementów budowy skóry (cutis vel cori), takich jak kolagen i elastyna. W wyniku tych zmian skóra staje się pomarszczona i obwisła i temu nie jesteśmy w stanie zapobiec. Dlatego uważam że najważniejsza jest praca nad sobą i własnym samopoczuciem (przyjmowanie za pewnik zmian naturalnych i wyćwiczenie w sobie pozytywnego podejścia do problemu starzenia). Wszystko leży w naszej psychice i tak naprawdę jeśli dokonamy zmian w postrzeganiu własnej osoby pod kątem nieuchronności pewnych procesów, nasz nastrój zdecydowanie się podniesie, a my będziemy czuli się znacznie lepiej.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:04 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Psychika też odgrywa tutaj ważna rolę,z tym jak najbardziej się zgadzam,aczkolwiek tego typu zabiegi czy pobyt w Spa na pewno pomagają naszej skórze i hamują procesy starzenia się,zmarszczek. To moim zdaniem ważna kwestia i na pewno nie zaszkodzi spróbować.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 6:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 18, 2014 6:25 pm
Postów: 2
witam
zabiegi odmładzające to jest to co każa z nas pwnna sobie zafundować raz na jakiś czas. Nie chodzi wcale o wyjscie do Spa, czy Sauny, ale o to by ktos zauważyła ze wyglądamy promiennie, nie ma nic przyjemniejszego jak odejmowanie sobie lat. W zasadzie kazdy wyglada na taki wiek na jaki sie czuje. Dlaczego wiec nie mamy wygladać starzej anizeli się czujemy :twisted:, wygląd cery mowi wiele, aby uzyskacmaksymalny zdrowego wyglądu wyprobowałam sposób który poleciła mi znajoma. Po stosowaniu złotych masek dr Anne Hathway będziecie w stanie zauroczyc świetlistością swojej cery bliskich.../ rewelacja, polecam :mrgreen: .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 12:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 18, 2014 6:25 pm
Postów: 2
sobótka napisał(a):
witam
zabiegi odmładzające to jest to co każda z nas powinna sobie zafundować raz na jakiś czas. Nie chodzi wcale o wyjscie do Spa, czy Sauny, ale o to by ktos zauważyła ze wyglądamy promiennie, nie ma nic przyjemniejszego jak odejmowanie sobie lat. W zasadzie kazdy wyglada na taki wiek na jaki sie czuje. Dlaczego wiec nie mamy wygladać starzej anizeli się czujemy :twisted:, wygląd cery mowi wiele, aby uzyskac zdrowo wyglądającą wyprobowałam sposób który poleciła mi znajoma. Po stosowaniu złotych masek dr Anne Hathway mozecie dzieki nim odzyskac świetlistość swojej cery .../ rewelacja, polecam :mrgreen: .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2014 5:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 24, 2014 8:48 pm
Postów: 20
Bardzo fajnie jeśli chodzi o odmładzanie bez skalpela działają maski liftingujące w kompresach, mam przetestowaną Exclusive Cosmetics Spa dla twarzy i działa rewelacyjnie, skóra jest od razu ujędrniona i bardziej napięta, a przy okazji nawilżone.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 9:59 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2014 4:30 pm
Postów: 37
Nie zdecydowałabym się na zabieg odmładzający - mam świadomość tego, że się starzejmy i choć warto o siebie zadbać to trzeba mieć też świadomość upływającego czasu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Gru 03, 2014 6:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 03, 2014 6:04 pm
Postów: 12
Myślę,ze dobre kosmetyki i aktywny,zdrowy tryb życia również skutecznie zadbają o to aby nasza cera była młodsza. W szczególności polecam tutaj kosmetyki z kolagenem,którego właściwości są bardzo niedoceniane.

_________________
www.Pamaluk.Sklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 9:27 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2014 9:10 pm
Postów: 38
Moim zdaniem taki zabieg to już ostateczność. Trzeba po prostu dbac o siebie:) Ważna jest zdecydowanie odpowiednia suplementacja - moim zdaniem warto postawić na naturalne kapsułki z wyciągiem ze skrzypu, bambusa i czarnej borówki Costa Nature Skin Formula. Ten suplement idealnie odmłodzi skórę i zadba żeby wyglądała dobrze:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Maj 29, 2016 10:25 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Ja bardzo chętnie poddałabym się takiemu zabiegowi, jedynie co mnie powstrzymuje to ceny. Ale dobrze się złożyło, bo tutaj http://www.marekwasiluk.pl/konkurs-zabiegi-gwiazd/ jest konkurs, jeśli uda mi się wygrać spełnię swoje marzenia o młodszym wyglądzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
Faktycznie jeżeli chodzi o ceny,to są one bardzo wysokie,ale w zamian za to masz pewność co do skuteczności takiego zabiegu laserem,co potwierdza wiele bardzo pozytywnych opinii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 5:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 22, 2014 11:04 am
Postów: 5
A ja jestem bardzo na tak. :) Z pomocy chirurga plastycznego bym nie skorzystała, ale czemu mam nie poprawić urody za pomocą kwasu hialuronowego czy botoksu? Przecież to mało inwazyjne, bezpieczne zabiegi. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba korzystać z umiarem. :) Ostatnio odkryłam nici liftingujące i przepadłam hehe. :D https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/odmladzanie-nicmi-pdo/ - tutaj więcej informacji na ten temat. Ja korzystałam już dwukrotnie (efekt jest czasowy) i polecam, twarz jest widocznie odmłodzona. W planach mam jeszcze lifting biustu nićmi ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Cze 22, 2016 1:17 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Moim zdaniem taki zabieg to ostateczność,są inne i naturalne metody na odmłodzenie cery,w grę wchodzi stosowanie dobrych kosmetyków oraz dobra dieta. Na tym polecam bazować.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 4:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Ja zastanawiałam się nad zabiegiem odmładzającym i odchudzającym. Lecz na odchudzanie dałam rade z therm line hydrofast a z odmłodnieniem to poradziłam sobie dzięki olejkom naturalnym z wiesiołka.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności