Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 6:22 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 4:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 17, 2013 9:34 pm
Postów: 6
Mi bardzo przypadł do gustu suplement zawierający wyciąg z afrykańskiego mango. Przed jego znalezieniem na stronce http://dermalab.pl/ i zakupem starałam się ograniczać ilość spożywanych kalorii i zaczęłam się więcej ruszać. Postanowiłam, że codziennie będę biegać z koleżanką na pobliskim boisku szkolnym. Po tym bieganiu byłam tylko jeszcze bardziej głodna i nie mogłam się powstrzymać przed jedzeniem. Dlatego też wyniki moich wysiłków nie były zbyt rewelacyjne. postanowiłam zatem spróbować suplementu no i okazał się to strzał w dziesiątkę. Suplement ten posiada duże ilości błonnika, dlatego ma się po nim uczucie sytości. Dodatkowo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, szczególnie z okolic brzucha. Z nim było mi dużo łatwiej i teraz jestem już zadowolona z mojej wagi.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 1:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 25, 2013 9:05 am
Postów: 30
Pierwsze słysze o tego typu suplemencie,ciekawe czy faktycznie jest taki skuteczny no i rzecz jasna jak prezentuje się pod względem cenowym. Macie może jakieś szczegółowe informacje na ten temat? Fajnie byłoby wiedzieć. Natomiast co do dobrych i sprawdzonych kosmetyków,to polecam Amalu.pl

_________________
www.Amalu.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 7:02 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 17, 2013 1:30 pm
Postów: 4
http://injuv.pl/ fajna i przydatna stronka o injuv


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 3:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Z trądzikiem trzeba bardzo uważać,zresztą na forum jest juz jeden zbiorczy temat o tym jak sobie radzić w skrajnych przypadkach,jakich kosmetyków używać,oraz jaką dietę stosować. Warto przeczytać i wiedzieć więcej.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Lut 05, 2014 4:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 27, 2013 2:14 pm
Postów: 12
Ja na drobne zmiany trądzikowe stosowałam Curiosin. Swietnie się sprawdził i nie wysuszył mi cery.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 6:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 07, 2014 6:34 pm
Postów: 3
Na pewno warto przyjrzeć się swojej diecie. Ostre jedzenie i tłuste będzie nasilać problemy. Warto regularnie oczyszczać skórę, często jednak nie obejdzie się bez pomocy dermatologa i antybiotyków. Mnie pomogła ostatecznie wygrać z trądzikiem antykoncepcja :v odkąd zaczęłam ją regularnie brać (midiana konkretnie) wszelkie pozostałości z uroków nastoletnich przeminęły;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 3:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
To racja,w przypadku trądziku warto zacząć od diety oraz dobrych kosmetyków,to będzie miało kluczowe znaczenie. Poza tym proponuję jak w powyższych postach- wizyte u dermatologa,który Cię dokładnie przebada. Palisz papierosy?

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 3:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 1:59 pm
Postów: 4
A jak pozbyć się strupków i ranek po trądziku? Z samym trądzikiem jakoś sobie radzę, ale zawsze mi ślady zostają.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 2:40 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Chodzi Ci zapewne też o blizny,wiec tutaj można poszukać odpowiedniego kremu który je zredukuje oraz udać się na zabieg do kosmetyczki,te opcja będą najlepsze.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 8:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 28, 2014 8:30 pm
Postów: 12
Ja jeszcze do niedawna uważałam tak jak niektórzy - dermatolog, najlepsze wyjście. Niestety trafiłam fatalnie. Byłam w gabinecie z minutę, babka przepisała krem bez recepty i tyle z mojej wizyty... Więcej tak naprawdę mogę dowiedzieć się z forów na to wychodzi...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 4:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2013 6:51 am
Postów: 12
No trafić na dobrego dermatologa, albo przynajmniej takiego co nie olewa pacjentów to trzeba się naszukać. Spróbuj tego żelu co polecany jest, ewentualnie coś do dezynfekcji bez konserwantów i jakiś krem nawilżający (ja nakładałam na noc, bo na dzień za tłusty)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 1:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 23, 2014 3:10 pm
Postów: 11
Pierwszy krok w stronę leczenie trądziku to wizyta u dobrego dermatologa, który przeanalizuje stan oraz określi kierunek leczenia. Podobnie jak w wielu innych chorobach tak i w tym przypadku może pomóc odpowiednia dieta - głównie unikanie produktów, które wzmacniają trądzik.
Jeśli mogę wskazać produkt, który może wspomóc leczenie trądziku oraz ran to byłby to miód a dokładnie miód Manuka. O tym że Manuka ma pozytywny wpływ na skórę, powinna przekonać wzrastająca liczba kosmetyków zawierających w swym składzie miód, olejek czy wyciąg z Manuki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 11:36 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 01, 2014 9:41 am
Postów: 63
Miejscowość: Krak
TylkoZdrowie napisał(a):
Ja polecałabym wizytę u dermatologa. To najskuteczniejszy pierwszy krok w walce z trądzikiem. Po prostu trzeba umowic się na spotkanie ze specjalistą, on juz bedzie wiedział to poradzic;)


haha no chyba umrę ze śmiechu.
Czyli wg Ciebie iść do kogoś żeby przepisał Ci chemię do łykania przez miesiąc to jest najlepsze rozwiązanie?

Ja polecam zmienić dietę, bo 100% rzeczy, które nam się dzieją wychodzą z WEWNĄTRZ, a nie z zewnątrz.

_________________
Grupa krwi: A Trening: bieganie Dieta: indywidualnie dobrana na podstawie do

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 2:21 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 1:59 pm
Postów: 4
Skworcu.com.pl napisał(a):
Chodzi Ci zapewne też o blizny,wiec tutaj można poszukać odpowiedniego kremu który je zredukuje oraz udać się na zabieg do kosmetyczki,te opcja będą najlepsze.


No blizny zostają, nie jest tego dużo ale nawet te drobne brzydko wyglądają. Czytałam o zabiegach laserowych ale mnie nie stać. Ktoś tu polecał żel curiosin, kosztuje niewiele więc spróbuję. Dieta swoją drogą, na sam trądzik jest konieczna.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 9:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 27, 2013 2:14 pm
Postów: 12
ja na przebarwienia stosuję właśnie curiosin- wiadomo, że potrzeba czasu, ale ładnie się regenerują i stają mniej widoczne.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności