Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Śro Gru 14, 2016 10:38 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 14, 2016 9:50 am
Postów: 9
W sklepie poleconym przez koleżankę ekopestka kupuję oliwę z oliwek z ziołami toskańskimi. Jest naprawdę rewelacyjna.Polecam. Na spróbowanie kupiłam oliwę z oliwek z trawą cytrynową. Generalnie uwielbiam oliwę z oliwek, ale z dodatkami, gdyż zmieniają one surowy smak oliwy z oliwek.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 11:10 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 15, 2016 10:26 am
Postów: 7
Najlepsze są oliwy z oliwek. Niestety jakość tych produktów w supermarketach jest dość przeciętna i trudno jest kupić coś naprawdę dobrego, co odpowiada smakowi i zapachowi oliwy greckiej czy hiszpańskiej. Szybciej już zaopatrzymy się w sieci. Sklepy internetowe oferują szeroki wachlarz tego typu oliw i można też coś poczytać na ich temat. Warto spojrzeć na ofertę sklepu ekopestka nie tylko ze względu na jakość produktów, które oferują (sprawdziłam to już wielokrotnie), ale można nabyć w tym sklepie również ciekawe produkty. Mnie osobiście oczarowała oliwa z pomarańczą. Polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 3:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 02, 2017 2:59 pm
Postów: 5
Polecam olej kokosowy bądź ryżowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 10:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 17, 2017 2:26 pm
Postów: 2
Olej lniany, jak dla mnie najsmaczniejszy. W sklepie vibramagic mają w zestawie z rzepakowym, choć ja nie przepadam za rzepakowym akurat :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 8:47 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Olej lniany oraz kokosowy- te są moim zdaniem najzdrowsze i też potrawy które na nich przyrządzamy mi osobiście najlepiej smkaują, więc polecam.

_________________
www.Eko-logiczny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 11:31 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Bardzo fajny jest olej kokosowy i co najważniejszy zdrowy. Kiedyś miałam opory przed nim ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Bardzo fajny jakościowo jest w Sklepie ichemia w sumie to zamawiam tak już dobry rok


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 13, 2017 10:53 am
Postów: 8
Ja stosuję w kuchni tylko kokosowy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 10:02 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 11, 2017 9:38 am
Postów: 5
Witam Serdecznie, zapraszam do odwiedzin naszej strony internetowej www.ekogrupa.com.pl :D Strona jest jednocześnie sklepem internetowym.
Od kwietnia zeszłego roku, prowadzimy dystrybucję żywności konwencjonalnej, ekologicznej, batonów bezcukrowych, 100%naturalnych produktów, soków tłoczonych na zimno, bezcukrowych czekolad z owocami liofilizowanymi itd. Działamy dystrybucyjnie na terenie trójmiasta i województwa pomorskiego. Sklep internetowy pozwala nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców , nie tylko we wskazanych lokalizacjach. www.ekogrupa.com.pl - super ceny, super produkty i najlepsi producenci w kraju:) ZAPRASZAMY!!!!!! Aha... Dowóz na terenie trójmiasta, powyżej 150zł GRATISS!!!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 10:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 01, 2017 10:19 pm
Postów: 4
Prowadzę badania naukowe. Jeśli ktoś z Państwa interesuje się tematyką zdrowego odżywiania oraz żywnością funkcjonalną, bardzo proszę o wypełnienie ankiety: https://goo.gl/forms/xvSZV5oJvnhPyqQX2


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 10:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
Na pewno zdrowym olejem jest ten z pestek arbuza, sami zobaczcie
https://www.naturalnaspizarnia.pl/pl/p/-Olej-z-pestek-arbuza-tloczony-na-zimno-nieoczyszczony-250-ml/4719

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 29, 2017 6:35 am
Postów: 8
U mnie sprawa wygląda bardzo prosto. Jeśli nie mam pewności co do jakiegoś produktu lub nie znam jego właściwości wchodzę sobie na stronę serwisu Adamed.Expert i czytam o tym. Jest tu wiele porad nie tylko żywieniowych, ale też dot. treningu i tak dalej. Jedna z lepszych stron z poradami jaką kiedykolwiek udało mi się znaleźć ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 5:39 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Pomijając olej z wątroby rekina znany jako popularny tran, do zastosowań kulinarnych również polecam olej kokosowy ub oliwę z oliwek, zdrowy i smaczny.

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 8:37 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 04, 2017 12:03 pm
Postów: 26
Też uważam że rzepakowy jest najzdrowszy, ma mało nasyconych, zawiera omega 3 i nadaje się do smażenia. Wystrzegam się kokosowego ale uwielbiam mleczko kokosowe które niestety jest bardzo tłuste i zawiera aż 21g tłuszczu kokosowego w 100g :( na lionfitness.pl poznałam kilka przepisów z mleczkiem, takie jak dal z soczewicy, zupa tajska z krewetkami, zupa cytrynowa na mleku kokosowym, polecam ,ale jeśli znacie coś co smakuje tak dobrze jak mleko kokosowe ale nie ma tylu nasyconych kwasów tłuszczowych to poproszę o przepis :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:25 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Do smażenia stosuję kokosowy. Jest smaczny i nie mam po nich żadnych problemów gastrycznych.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie oleje są zdrowe?
PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 8:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 8:39 am
Postów: 10
Ja podobnie, aczkolwiek czasem lubię eksperymentować i i używam oleju z pestek winogron czy też arbuzowego- jest to zawsze coś innego o niebanalnym smaku i przede wszystkim zdrowe, a przecież to jest celem nadrzędnym :)

_________________
www.Medyczne-konopie.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności