Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 6:40 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konkursik:)
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:00 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 01, 2007 9:00 pm
Postów: 14
DRODZY FORUMOWICZE postanowiłam dodać nowy temacik związany z konkursami. Widzę, że przepisy dla was to nic trudnego:P Ja ledwo wyskrobałam jakies 5 przepisow a wy dodajecie je HURTOWO!! :) Dlaczego by nie dostać cos w zamian. Jest teraz tak wiele konkursów, z których można wygrać naprawdę ciekawe rzeczy, np. ostatnio słyszałam coś o knorr, można tam wygrać kuchnie pod zabudowę. Mi samej nie udało się jeszcze wygrać niczego, ale może warto spróbować. to też fajna zabawa.

Ale do rzeczy, jeśli słyszeliście o jakimś konkursie możecie tutaj umieścić link.

Ja ostatnio czytałam o konkursie kulinarnym na >www.wole-ole.pl I czytając zaproponowane tam przepisy od razu pomyślałam o was. Gdzie jak gdzie, ale tutaj można znaleźć rewelacyjne przepisy i to wy wszyscy jesteście ich autorami.

To co? Bawimy się razem?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 1:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Wrz 07, 2007 9:49 am
Postów: 16
Dlaczego nie! Fajna ta strona, dopisałam swój przepis, może uda się wygrać... to by była niespodzianka.

Co do konkursów kiedyś udało mi się wygrać zegarek. Bardzo się ucieszyłam, nawet nie z samego zegarka, ale z wyróżnienia, bo to był konkurs twórczy.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 9:50 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Mar 23, 2007 9:16 pm
Postów: 113
Miejscowość: nadwaga, stany zapalne, k
Ja dość często biorę udział w różnych tego typu konkursach, ale jakoś nigdy nie udało mi się nic wygrać :( nie zniechęcam sie jednak bo to przecież fajna zabawa a nagrody nie są tu najważniejsze.
Chyba spróbuję i tym razem, dzięki za link :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności