Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 7:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: kosmetyki
PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 10:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
kosmetyki mary cohr które już trochę używam teraz to przez internet ale na początku w salonie kosmetycznym futuro w warszawie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 10:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 14, 2010 10:25 pm
Postów: 1
Ja używam kosmetyków i suplementów firmy LR (www.lrworld.com) od niedawna współpracuje z nimi, więc jeśli ktoś zainteresowany zakupem, zapraszam:) Szczególnie polecam serię AloeVera, też do picia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 6:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć HelenM

Dzięki za info, piszesz
Cytuj:
Szczególnie polecam serię AloeVera, też do picia.
ale
Z aloesem... jeśli chodzi o picie... z tego co czytałam, warto zachować daleko idącą ostrożność. Badacze zza oceanu... którzy już w drugim pokoleniu (zaczął ojciec James D'Adamo...po latach dołączył się syn Peter) śledzą wpływ różnych produktów na zdrowie właścicieli poszczególnych grup krwi aloes umieścili w grupie unikać dla wielu ludzi. W Encyklopedii zdrowia Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi Dr Peter J. D'Adamo w 2002 r zamieścił info, że korzystne działanie aloesu zauważył tylko u właścicieli grupy krwi A. W następnych książkach kierunkowych z serii zwalcz chorobę dietą zgodną z grupą krwi Alergie, Cukrzyca, Nowotwór, Choroby układu sercowo naczyniowego...i in wskazał na zdrowotne działanie aloesu tylko na właścicieli grupy krwi A o statusie wydzielacza (wynik testu Lewisa Le a-b+). W ostatniej książce, o charakterze poradnika DIETA GENOTYPOWA aloes jest nadal w grupie unikać dla wszystkich oprócz ludzi z GenoTypem Nauczyciela... którzy to mogą spożywać aloes z 3-6 miesięcznymi przerwami, niezbędnymi do regeneracji przewodu pokarmowego. Z dyskusji na forum btd na stronie dadamo.com pamiętam, że osoby z grupą krwi A ( też odżywiająca się zgodnie z grupą od ponad 10 lat), które mają inne GenoTypy postanowiły doradzać zagospodarowanie "zapasów aloesowych"... jako tonik do ciała

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 1:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 08, 2010 1:42 pm
Postów: 3
Uwielbiam kosmetyki z Body Shopu, może nie są najtańsze, ale są rewelacyjne. I fantastycznie pachną malinami, pomarańczą, brzoskwinią, w zasadzie mają chyba każdy zapach na stanie. Szczególnie przepadam za bananowym szamponem do włosów - włosy są po nim cudownie miękki, a kiedyś miałam takie wręcz 'sianowate'.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 11:46 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
A ja używam wszystkiego z Floslek, bo mają chyba każdy rodzaj kosmetyku w sensownej cenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Śro Sty 13, 2016 9:35 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Ja moge polecić kosmetyki oparte na bazie kolagenu z łososia,który ma wiele właściwości,w tym zapobiega starzeniu się skóry i nadaje jej odpowiedniego kolorytu jędrności. Zobaczcie na KochamZdrowie.com

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 4:40 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Ostatnio zakochałam się w całej serii Mama Care Efektima. To zdecydowanie coś, czego brakowało na rynku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 11:27 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Osobiście wolę naturalne kosmetyki. One są najlepsze tylko trzeba umieć ich szukać np http://obk.pl/naturalne-kosmetyki-poznaj-alternatywne-metody-pielegnacji-ciala/ tutaj mała podpowiedź jak je rozróżnić czym się kierować przy wyborze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:21 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Ja mam podobnie,również staram się bazować na naturalnych kosmetykach,ponieważ są najbardziej efektywne dla mojego ciała i nie podrażniają skóry,a to bardzo ważny aspekt:)

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 7:25 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
Jestem beznadziejnie zakochana w kremach nawilżających z Hydro&Dry Control efektimy. W końcu coś mnie nawilżyło i nie uczuliło.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 10:10 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Może ktoś jeszcze wypowie się co do tych kremów i napisze jak przedstawiają się jeżeli chodzi o ich jakość ? Od tego należy moim zdaniem zacząć, bo dobre kosmetyki są podstawą do utrzymania odpowiedniej kondycji naszej skóry oraz włosów. Polecam także regularne wizyty w salonach piękności jak Denique.pl

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 12:22 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lis 18, 2016 11:56 am
Postów: 24
JackieBashir napisał(a):
Ostatnio zakochałam się w całej serii Mama Care Efektima. To zdecydowanie coś, czego brakowało na rynku.

Ja z mama care miałam kurację do zmęczonych nóg. Poczułam działanie już po kilku dniach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 10:22 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Seria Mama Care z Efektimy a potem długo długo nic...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 11:11 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 2:27 pm
Postów: 23
A ja używam Lirene i sobie chwalę ;p nie lubię przepłacać. Mój ulubiony korektor jest właśnie z Lirene, wklejam recenzję https://idealna.pl/kosmetyki/makijaz/korektory/lirene-no-dark-circles-rozswietlajacy-korektor-pod-oczy/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 2:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Jeżeli mowa o dobrych kosmetykach do codziennej pielęgnacji ciała, to polecam zerknąć na Sabell.pl gdzie bez wątpienia każda z Was znajdzie coś dla siebie, do tego mamy teraz kilka ciekawych promocji rabatów :)

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności