Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 2:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 16, 2019 3:06 pm
Postów: 15
cześć wszystkim. może ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć czy krem mialenia się u was sprawdził? dużo osób chwli go przy zmarszczkach, ale wiadomo jak to jest - wydanie pieniedzy boli, więc wole się doifomorwac w kilku kwestiach: czy jest tak na prawde ok jak pisza o nim? ile czeka się na dość widoczne efekty? czy uczula? widziałam, ze jest naturalny, ale nie wiem za co dokładnie odpowiadają jego składniki. może ktoś mi przybliżyć co robi np.: ruszczyk kolczasty, topola czarna, syberyjski żeń-szeń, lawenda? będę wdzięczna gdy ktoś mi rozjaśni cały ten skład i pomoże wyrażając opinię :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 10:48 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 20, 2019 10:30 am
Postów: 11
Miejscowość: Lidzbark
może znacznę od wyjaśniania co i po co, ok? :)

ruszczyk kolczasty - nawilża i zmiękcza skórę, pobudza mikrokrążenie, łagodzi podrażnienia
topola czarna - nawilża i wygładza skórę
syberyjski żeń-szeń - wzmacnia, uelastycznia i wygładza, działa przeciw zapalnie )
lawenda - poprawia krążenie, nawilża i uelastycznia

teraz do rzeczy :) hej, prosiłaś by sie odezwać więc daję znać. z tego co zauważyłam w trakcie nakładania kremu (mam go z około 2-3 miesiące) to nie widziałam by coś mnie jakoś uczulało, bo faktycznie ten skład też jest naturalny. sprawdzałam go pod każdym względem i nie ma parabenów ani innych zbędnych rzeczy. pierwsze takie rezultaty miałam po jakie 1/4 opakowania, więc dość szybko. jak dla mnie sprawdzony krem na zmarszczki. obecnie jest ich na twarzy o wiele mniej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 2:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 16, 2019 3:06 pm
Postów: 15
Ale mi wszystko opisałaś :O Dziękuję <3 A na ile starcza ci takie jedno opakowanie? Bo patrzyłam na ceny to widziałam, ze nie jest taki krem najtańszy, ale jestem w stanie sie wykosztować raz na jakiś czas byle by były efekty :D Co jeszcze dodatkowo robisz prócz nakładania mialenia żeby te zmarszczki znikneły? :D Jesteś najlepsza! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:08 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 20, 2019 10:30 am
Postów: 11
Miejscowość: Lidzbark
Jeszcze normalnie robię ćwiczenia i masaże na zmarszczki.. W sumie to jest wszystko zależne, gdzie masz swoje zmarszczki :) Kiedyś zobaczyłam taki filmik na youtube, jak dziewczyna mówiła o ćwiczeniach i masażach i dokładnie tłumaczyła co i jak robić :d Myślę, ze najdziesz tego bardzo dużo na internecie. Wiadomo poza mialenia warto też robić coś poza nią.. Byle te zmarszczki zniknęły one jak najszybciej :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 1:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 22, 2019 3:33 pm
Postów: 39
Mialenii nie znam, ale Bielenda ma świetny krem przeciwzmarszczkowy z serii botanic spa rituals z opuncją figową i aloesem. Mega plus za to, że oprócz dobrego wygładzenia zmarszczek ma niemal w pełni naturalny skład


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 7:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
Chyba najszybsze efekty przyniesie odpowiedni zabieg, zerknij na stronę Magicznej Kliniki, fajne miejsce i świetni lekarze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 8:35 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 12:53 pm
Postów: 19
Miejscowość: Poznań
sylwia4012 napisał(a):
Chyba najszybsze efekty przyniesie odpowiedni zabieg, zerknij na stronę Magicznej Kliniki, fajne miejsce i świetni lekarze


Noi fajnie, tylko że ja nie chcę żadnych zabiegów chociazby ze wzgledu na kolosalne koszty, wiec prosilabym o darowanie sobie takich reklam.

Małgoniaa napisał(a):
Mialenii nie znam, ale Bielenda ma świetny krem przeciwzmarszczkowy z serii botanic spa rituals z opuncją figową i aloesem. Mega plus za to, że oprócz dobrego wygładzenia zmarszczek ma niemal w pełni naturalny skład


"Niemal w pełni naturalny skład", hahahahaha :D Dobre, dobre. Szkoda tylko, że ten "skład" ma w sobie glicerynę, alkohol cetarylowy czy alkohol benzylowy, który pełni rolę... rozpuszczalnika. Może znajdzie sie jakis jeleń który kupi to na skórę, ale ja podziękuję.

_________________
Podróże małe i duże otwierają nowe klamki w człowieku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Śro Wrz 25, 2019 7:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Zabiegi w Magicznej Klinice często są w cenach promocyjnych, to nie wydatek na który nie stać średniej klasy. Zerknij sobie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?
PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 8:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
nie znam tej firmy ale mogę Ci z własnego doświadczenia polecić kremy z serii revolution z christina laurenta. Fajnie działa ten liftingujący pod oczy i na powieki. Używam go od mniej wiecej miesiąca i już widze znaczną poprawę kondycji skóry w tych okolicach.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności