Forum dyskusyjne    

MENU

Strona główna

Forum Dyskusyjne

Żywność transgeniczna

Żylaki

Zdrowe zęby

E-dodatki w żywności

Oblicz swoją dietę

Odchudzanie

Witaminy

Profilaktyka cholesterolowa

Zdrowe warzywa

Kosmetyki

Kosmetyki naturalne

Komputery szkodzą

Wody mineralne

Wypoczynek w SPA

Polskie uzdrowiska

Telefon a zdrowie

Ziołolecznictwo

Przedwczesne łysienie

Wady wzroku

Bioenergoterapia

Rzuć palenie !

Biorytmy

Horoskop

linki

 

 

Diety

dieta 1000 kalorii

dieta Diamondów

dieta śródziemnomorska

dieta antycellulitowa

dieta a grupa krwi

spalacze tłuszczów

aktywność fizyczna

kosmetyki wspomagające odchudzanie

oblicz kalorie

indeks glikemiczny

kalkulator BMI

 


Wakacyjny program odchudzania i oczyszczania organizmu

 Co raz więcej osób wybiera się na wakacyjny urlop do wyspecjalizowanych ośrodków, aby odzyskać energię, kondycję fizyczną i zrzucić klika kilogramów. Dla tych, którzy nie będą sobie mogli pozwolić na kosztowny wyjazd z pomocą przyszło Laboratorium Ortis - producent preparatów MethodDraine Minceur i MethodDraine Detox.

 Z myślą o kobietach i mężczyznach chcących zadbać w okresie wakacyjnym o właściwą kondycję ciała i dobry nastrój, Laboratorium Ortis stworzyło linię preparatów, dzięki którym nie tylko odchudzimy organizm, ale również pozbędziemy się nadmiaru toksyn nagromadzonych w naszym ciele.

I etap - odchudzanie

  Wakacyjne zabiegi warto rozpocząć od kuracji odchudzającej. Doskonałym sposobem na wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej będzie kuracja za pomocą preparatu MethodDraine Minceur. Minceur zawiera trzy aktywne składniki, które mają działanie sprzyjające utracie wagi: ekstrakt z zielonej kawy ACG, (którego substancją aktywną jest kwas chlorogenowy), czerwoną winorośl oraz wiązówkę błotną. W celu zapewnienia optymalnych rezultatów kuracja MethodDraine Minceur powinna być przeprowadzona w dwóch etapach. Faza pierwsza składa się z 14 dniowego ubytku wagi, natomiast faza druga to 20 dniowy cykl stabilizacji wagi. Skuteczność preparatu potwierdziły przeprowadzone zarówno we Włoszech, jak i w Polsce badania. Wśród poddanych kuracji pacjentów zaobserwowano znaczny spadek wagi oraz wyszczuplenie talii i bioder.

 

II etap - oczyszczanie

 Niezwykle ważne jest, aby po skończonej kuracji odchudzającej oczyścić organizm ze szkodliwych produktów, które nagromadziły się w naszym ciele, a szczególnie w tkance tłuszczowej. Proces eliminowania toksyn wspomogą preparaty z serii MethodDraine Detox. Ich skład opiera się na skutecznej formule jedenastu ziół i roślin, które stymulują pracę organów wewnętrznych. Wszystkie składniki preparatu MethodDraine Detox można podzielić na sześć grup, z których każda charakteryzuje się innym działaniem. Brzoza oraz wiązówka błotna pomagają uwolnić toksyny z organizmu poprzez oddziaływanie moczopędne. Karczoch oraz mniszek lekarski wspomagają pracę wątroby i przewodu pokarmowego. Łopian większy oraz bratek trójbarwny oczyszczają i poprawiają kondycję skóry. Koper włoski eliminuje kolki, praca jelit stymulowana jest przez tamaryndowiec, śliwkę, jabłko i winogrona. Zielona herbata ogranicza działanie wolnych rodników i wraz z morszczynem dodatkowo wzmacnia działanie wszystkich składników preparatu. Trzytygodniowy program zagwarantuje usunięcie toksyn i pozbycie się zanieczyszczeń z naszego organizmu.

 Specjalnie dobrana kompozycja ziół i roślin sprawiają, że zarówno MethodDraine Detox, jak i MethodDraine Minceur działają w sposób łagodny i jednocześnie efektywny, nie zakłócając codziennego funkcjonowania organizmu. Produkty uzyskały rekomendację Europejskiego Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych w Warszawie. MethodDraine Detox został doceniony przez konsumentów i otrzymał Nagrodę Zaufania Złoty Otis 2007. Preparaty linii MethodDraine Minceur i MethodDraine Detox dostępne są bez recepty.

Producentem suplementów jest belgijskie Laboratoires Ortis. Firma działa na rynku od 1958 roku. Jej produkty oparte są wyłącznie na naturalnych, roślinno-ziołowych recepturach, opracowywanych pod ścisłym nadzorem naukowców. W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Ortis jest firma Lifetech sp. z o.o.

 

Materiał prasowy udostępnione przez:

Magdalena Figurna, On Board Public Relations, 

ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa, 

tel. 022 321 51 00, fax 0 22 321 51 01, 

e-mail: mfigurna@onboard.pl 

 

 

Porozmawiaj o kosmetykach na forum dyskusyjnym

 

Copyright: © http://zdrowo.info.pl - 2006 r. - informacje o stronie